top of page
Vyhledat

Únorový týden v Praze

Druhý únorový týden 2021 jsme trávili v Praze, kde jsme měli plně nabitý program od rána do večera. Absolvovali jsme dvě montáže, dvě zaměření a vyhlásili jsme pro vás i soutěž.


A tady je pár zachycených momentů, o které se s vámi rádi podělíme.


Tento nábytek do dětského pokoje na Praze 6 jsme realizovali na návrh pražské bytové designérky, Ing. Ivy Hájkové, se kterou jsme navázali spolupráci i rámci dalších zakázek.

U této jsme použili materiál od firmy Egger – vše ve struktuře sametového matu.

Také bychom zde rádi poukázali na stylový prvek v podobě černých kožených knopek Viefe. Černá nika dominuje ve skříňce za postelí.

Šedou barvu můžeme doporučit jako skvělou alternativu pro ty z vás, kteří přemýšlíte nad světlým nábytkem, ale nechcete volit přímo bílou barvu.


 

V pražské Hostivaři na nás čekaly schody, které byly pro zákazníky oříšek. Reklamace s nimi spojené řešili u původního zhotovitele již několikrát, avšak nikoliv k jejich spokojenosti. Svou výpovědní hodnotu měl například i popis tužkou na pohledové části schodů, kterou zhotovitel nesmazal ani přes neustálý kočičí dozor.

Není tedy divu, že další krok majitelů bytu byl výběr nového zhotovitele a vybrali si právě nás.

Schody s našimi dubovými nášlapy budou po dokončení doplněné o zábradlí z dílny Tomáše Opatřila.


 

Při pohledu do kalendáře jsme zjistili, že tento únorový týden končí dnem Sv. Valentýna. Ne že bychom my v HAKU tento svátek nějak prožívali, ale ve spojení s naší radostí z toho, že vše šlape jako na drátkách jsme se rozhodli udělat radost i někomu dalšímu.


Na našem facebookovém a instagramovém profilu jsme pro vás uspořádali soutěž o slevový poukaz v hodnotě 5.000,-Kč na jakýkoliv nábytek dle vašeho výběru. Chtěli jsme znát ulici a město, kde parkovala naše dodávka na přiložené fotce.


Vylosovanou výherkyní, která nám zaslala odpověď s kompletní adresou parkingu, se stala Tereza Kuglerová. Výhru využije na některou z plánovaných realizací kuchyně, nábytku do koupelny nebo do chodby. Budeme se tedy těšit na budoucí spolupráci.bottom of page